• Choinka 'Exclusive' 2.40m (EXC240) - NA ZAMÓWIENIE

The Symbol : 03228
price available after logging in
Reviews
The quantity in the package 1 couples
Shipping within 48 hours
Shipping price The Lack Of

Szczegóły produktu

Wysokość [cm]240
Średnica dolna [cm]161 - 200
Stojakmetalowy
Waga [kg]21 - 31
Rodzaj wysyłkipaczka kurierska

Opis

Choinka sztuczna Exclusive o wysokości h 240 cm i średnicy 163 cm umieszczona na metalowym stojaku.

Produkt, który zdobył serca wielu klientów, ze względu na obfitą ilość gałęzi i dużą średnicę, tworzących ekskluzywną formę. Dodatkowym atrybutem jest zróżnicowana wielkość gałęzi, które pozwalają na swobodne wieszanie bombek.

Choinka sztuczna składa się z 3 części + stojak. 

Produkt posiada certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW oraz system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem:

ikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 Certyfikat TUV

Choinka sztuczna PVC 240 cm to drzewko świąteczne, które może być dobrym wyborem do większych gospodarstw domowych. Model charakteryzuje się sporą średnicą, która wynosi 163 cm. W związku ze swoimi gabarytami do wariantu o tej wysokości wykorzystano solidny, metalowy stojak, który dobrze komponuje się z dekoracją. Dzięki temu zyskujesz również pewność, że choinka będzie stabilna, co gwarantuje bezpieczeństwo.

Choinka sztuczna PVC Exclusive 240 cm zachwyca swoją formą

Choinka sztuczna PVC 240 cm robi duże wrażenie swoim rozmiarem oraz gęstością. Drugi z aspektów jest zapewniony zwiększoną liczbą gałązek, które są różnej wielkości i zostały umieszczone tak, że każdy bez problemu zdoła je udekorować ulubionymi ozdobami. Choinka składa się z trzech części i każda z nich jest składana, więc produkt możesz w prosty sposób przechowywać z myślą o kolejnych sezonach świątecznych.

Nie tylko do prywatnych domów i mieszkań

Takie drzewko będzie pasować nie tylko do prywatnych przestrzeni, ale i niektórych obszarów publicznych. Można je wykorzystać w punktach usługowych, urzędach i biurach czy jako element większych opraw w galeriach handlowych.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question